SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dessertskedar 6662743
nr 666 2743
Dessertskedar
6 st, Silver, 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 8 november 2010
kl 18:25:45
450 kr
200 kr
300 kr
500 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.